Skip to content

Blog 2 yılını doldurdu bile

Temmuz 13, 2011

2.yıl

Daha dün gibi, 1 sene önce blogun birinci yılı nedeniyle şu yazıyı yazmıştım. O zamanlar, günü gelip bıkacağımı düşünüyordum. Ne bıkmasından bahsediyorsam! İşte 2 koca yılı devirdik. Bu hikaye böyle sürer gider :) Hem de eskisinden daha görkemli bir şekilde (hahhahah). Alanımız da artık genişledi. Eski ünlü Kore dizilerinden başlamışken, sonra filmler, sonra güncelleri takip, Japon dizi ve filmleri, derken anime ve mangalar, diğer Asya yapımları… Ve sonra diğer bloglar geldi: Sadece yazılara yorum yapmakla kalmadık, arkadaş olmaya da başladık.

Şu anda bu yazıyı yazacak enerjiyi kendimde bulabiliyorsam, ilerde daha büyük bir heyecanla, daha çok gaza gelmiş bir şekilde yazmaya da devam ederim anlamına geliyor bu…

Bu blogun benim için anlamını anlatabilmek çok zor ama denemek istiyorum :) Burayı “Totoro” gibi görüyorum. İlk bulduğumda biraz şaşkındım ve hemencecik sevdim. Şimdi benim için zor zamanımda yetişen, yeri geldiğinde bana “kedi otobüsünü” ödünç veren bir can dost oldu. Tabii onu herkes göremez, bunu herkes anlayamaz ;) Şimdilerde eskisi kadar sık buluşamıyoruz sevgili blog, ama az olan değerli değil midir zaten :)

Artık beni tanıyorsunuz, “sevmeyi” seviyorum. Ama işin gerçeği sevmekten daha çok sevdiğim bir şey daha var, o da “sevilmek”. Bunu bana yaşatan, blogumu seven herkese çok ama çok teşekkür ederim. O zaman hemen bir alkış alayım, ellerinizle mümkünse :)

Aslında bu yazıyı yarın yayımlamam gerekiyordu ama bekleyebileceğimi kim söyledi :)

Blogu seviyorum, sizi seviyorum, değmeyin keyfime.

Reklamlar
30 Yorum leave one →
 1. Temmuz 13, 2011 6:21 pm

  Sen iki yıl önce yazmaya başlamışsın ama (muhtemelen daha öncesi de vardır ya neyse) ben sadece 8,5 aydır okuyorum bu bloğu. Tamamen tesadüf eseri rastlamıştım ve bir daha da bırakamadım (neden acaba?). İyi ki de rastlamışım, çünkü burası benim çok sevdiğim şeylerden birisi oldu. O Ankara yazısını iyi ki yazmışsın ;) Sevdiğin şeyler daha da çoğalsın ki biz de okuyalım, nice mutlu yıllaraaa… Ayrıca benim blog yazmaya başlamamın sorumlusu da sensin 눈물씨, nerden sardın başıma bu işi anlamadım ki.
  Eeee, bi de…….., neyse gerisi kalsın :)
  (Ben de bu yorumu yarın yazacaktım ama dayanamadım bugün yazdım, peşimizden atlı kovalıyor ya o yüzden)

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 13, 2011 6:31 pm

   Teşekkürler 목요일씨, biz de senin perşembe yazılarının devamını bekleriz :)

 2. Temmuz 13, 2011 7:15 pm

  o zaman saengil chuckha hamnida diyelim bloguna :D :D totoro’nla birlikte nice nice yıllara ;)

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 13, 2011 7:24 pm

   Teşekkür ederiiiim :D
   Zaten hemen Totoro moduna girdim Tot-to-ro tot-to-roooo diye şarkısını söyleye söyleye hahah, blogda kendi çapımda eğleniyorum valla, haydi hayırlısı :)

 3. Temmuz 13, 2011 7:39 pm

  ” Eski ünlü Kore dizilerinden başlamışken, sonra filmler, sonra güncelleri takip, Japon dizi ve filmleri, derken anime ve mangalar, diğer Asya yapımları… Ve sonra diğer bloglar geldi: Sadece yazılara yorum yapmakla kalmadık, arkadaş olmaya da başladık.”
  ne de güzel söylemişsin. benimde bloglanalı 1. yılıma az kaldı, neden bunca zaman direnmişim niçin daha önce bloglanmammışım diyorum. 2009 yılından beridir istediğim birşeydi. gözümde çokça büyümüş anlamı yavan kalmış meğer işin içine girince etten örülü bir duvarmış. bloğu olan birinin bloglara bakış açısı ne çok değişirmiş. sanki kendi yazımı yazmış gibi sevindim blog yazını görünce. nice blog senelere:) yakında gelri benden de bir yazı.

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 13, 2011 8:12 pm

   Öyle valla tarihcim, bloga başlayan herkesin o ya da bu şekilde blog takip etmişliği, sanki kendi yazamayacakmış gibi hissetmişliği vardır, ama ortama sızınca gerisi çorap söküğü :)
   Bu arada dikkatimi çekti, bu bloglar da hep yaz mevsiminde doğuyor galiba :)

 4. Temmuz 13, 2011 8:19 pm

  Güzel kızım :) İyiki doğmuş blogun ama ben ne zaman ve nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum seni :)) Blog avına çıkıyorum zaman zamana denk gelmiştir ha ha ha.. Daha dün gibi Muhteşem Kraliçe ile ilgili eş zamanlı yorumlaşmamız. Bakıp bir daha dönmediklerimin arasında özgünlüğüyle, yalın ve samimi anlatımıyla, madde bağımlılığıyla :D aradan sıyrılmayı başaran ‘Bunu Sevdim’ daha nice yıllara. Blogda kalmayan, reelede taşınan bu iletşimde, umarım yüz yüze görüşmekte kısmet olur :) Daha çoookk tıbbi serzenişlerim var :=)

 5. bunusevdim permalink*
  Temmuz 13, 2011 8:55 pm

  Eyvallah unni :) Madde bağımlılığım dimi hahahah. Lanet olsun bu zalım Kore beni terk etmiyor ki :) Valla şuralarda az geyik çevirmedik. Hele bir görüşelim, daha asistanları savunacağım sana, münazara hazırlığı içerisindeyim şu an :)

 6. Lee permalink
  Temmuz 13, 2011 11:38 pm

  Heyyyy, kutlu mutlu olsun 2. yılın bu. Bu kadar olduğunu bilmiyordum, süpermiş :)

  Yazılarını seviyorum, seni okumayı seviyorum. Hiç ama hiç bırakmaman dileğiyle der ve köşeme çekilirim :)

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 14, 2011 8:55 am

   Çok teşekkür ederim Lee :)) Senden bu iltifatları duymak çok mutlu etti beni.
   2 yılın nasıl geçtiğini ben de hiç anlamadım. Artık yaşlı bir blogum var hahah

 7. Temmuz 14, 2011 10:17 am

  Vay be 2 yıldır yazıyorsun, ne güzel. Daha nice senelere inşallah. Bunu sevdim demeye devam :)

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 14, 2011 7:40 pm

   Teşekkür ederim, darısı başına :)

 8. Temmuz 14, 2011 10:50 am

  bloğunla tanışalı çok olmadı ama bende çok sevdim ve bırakamadım
  koskoca iki yılı devirmişsin ne güzel daha nice nice yıllara yazılarını okumaya devam ederiz inşallah

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 14, 2011 7:42 pm

   Senin de blogun hayırlı uğurlu olsun :)

 9. Temmuz 14, 2011 2:01 pm

  Bu’cum, iyi ki doğmuş bu blog. Kimse darılmasın, gücenmesin ama en sevdiğim bloglardan biri. İlk başta zevklerimiz çok uyduğu için bastım bağrıma. Çünkü nerde benim başucu filmim, dizim var bir baktım Bu da methiyeler düzmüş. Akıcı dilin, esprilerin ve özenli yazılarınla en önemli uğrak mekanlarımdan biri yaptın burayı. Eh birbirimize lakap bile taktık, daha ne olsun:)
  Bu arada seni tanıdığım için de çok mutluyum, muhabbeti keyifli bir arkadaş daha edindim. Bu blogun doğuşu hayatımıza seni de kattı yani, bu “Bu” gerçeğini es geçmemek gerek ;)

  Daha uzuuun yıllar boyunca senin kaleminden okumak dileğiyle :)

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 14, 2011 7:38 pm

   Kim’cim, bilmukabele demek istiyorum. Oy oy oy aman da sabahlar olmasın :)
   O lakap meselesini de bana her “Bu” dediklerinde gülerek anıyorum. Yok senin adın daha uzun, yok benimki uzun derken kısalta kısalta benimki daha kısa kaldı hahahah
   Canım kanatlandırdın yine beni :)

 10. Temmuz 14, 2011 8:18 pm

  kore korku filmlerini tek geçerim… :)

 11. Temmuz 15, 2011 1:14 am

  Öncelikle 2. yılın kutlu olsun diyerek klasik bir giriş yapayım:D
  Senin üslubuna bayılıyorum diyerek daha özele iniyorum^^
  Her yazında ayrı bir emek ayrı bir zahmet olduğunu görüp taktir etmekle birlikte kıskanıyorum. (itiraf ettim) Okumaktan çok zevk aldığım sayılı bloglardan olduğunu ise gönül rahatlığıyla söyleyebilirim^^
  Ve son olarak da uzun yıllar okumak dileğiyle, nice güzel yıllara dostum^^

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 15, 2011 3:41 pm

   Astrea’cım, valla ne yalan söyleyeyim, hem madem sen de itiraf etmişsin ben de edeyim, ben de senin blogunu kıskanıyorum hahahahah.
   Çok teşekkür ederim canım benim

 12. Temmuz 15, 2011 8:16 am

  günlerdir internete giremiyorum yorum geç geliyor kusura bakma :)

  2.yılın kutlu olsun cnm nice yıllara .iyi ki böyle güzel bir blog yazıyorsun ve iyi ki tanışma fırsatını elde ettik :) blog gerçekten totoru benzetmesine uyuyor .bende sonradan blogger olup çok sevenlerdenim .hep yazma istiyorum :)

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 15, 2011 3:44 pm

   Çok sağolasın. Ayrıca aşkolsun ne kusuru yahu, şurada yan blogun insanısın, blogger blogger’ın halinden anlar. Blogger blogger’ın desteğine muhtaçtır. Şımarttınız şımarttınız şimdi toparlayamıyorum böyle :)

 13. koredelisi permalink
  Temmuz 15, 2011 11:20 pm

  İkinci yılını kutlarımmmm!
  Burası blog dünyasıyla ilk tanıştığım yerlerden biriydi hatta burayı o kadar sevdim ki koredelisi’ni açma sebeplerimden biri oldu;) O yüzden sebebim olmaya devam et:D Daha uzunnnn yıllar yazı yazmanı ve benimde bunları ilk günkü hazla okumamı temenni ediyorum;) 10. yılında görüşmek üzere:D:D

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 17, 2011 1:14 pm

   Geçen sene bu zamanlar bunun geyiğini yapmışız zaten, okurken güldüm baya :) O zaman sen blogu yeni açmışsın galiba, ama bak daha beter Kore manyağı olduk ikimiz de.
   Bakalım 3. senede ne olacak tarzı daha kısa vade bir geleceğe selam çakalım.. 10. yıl çooook uzak hahahh, korktum biraz :)

 14. cangemo permalink
  Temmuz 22, 2011 10:04 am

  sevgili bu 2 . yılın kutlu olsun :D
  ilk okuduğum ve takip ettiğim blog oldun.
  nedendir bilinmez yazılarında kendimi gördüm ve daha da merakla ve heyecanla takip ettim.sayende başka bloglar da tanımış oldum ;
  misal kimbap,astre,lafea….
  ama senin yerin ben de bambaşkadır .
  methiyeler düzmek isterdim fazlası abartı kaçar diye yapmıyorum ,
  yoksa istermisin:P
  çok teşekkür ederim kendi adıma umarım uzun yıllar daha devam eder ve bizler o güzel yazılarını okuma zevkine erişebiliriz.
  uzak uzak diyarlarda seni seven bir çok kalp var unutma
  belki inanmayacaksın ama cidden alkışlıyorum :)

  • bunusevdim permalink*
   Temmuz 22, 2011 3:04 pm

   Ellerinle alkışlıyorsun ama dimi :)
   Güzel sözlerin için teşekkür ederim fox rain :)
   Aslında beni seven kalpler uzak uzak diyarlarda olmasınlar, hep yanımda kalsınlar istiyorum ama… Çok mu bencilim ne :)

 15. Temmuz 31, 2011 3:29 pm

  Blogun çok güzel pek yorum yazmasanda okuyorum.

 16. ezgi permalink
  Ağustos 17, 2011 12:58 am

  merhaba.. herhangi bir kore dizisini izlemek istiyorsam öncelikle senin bloguna bakıyorum. diziyi anlatma, yorumlama şekline bayılıorum. ama maalesef aradığım bazı dizilerle ilgili hiç yazı yazmamışsın. en kısa zamanda onlara da blogunda yer vermen dileğiyle :))

Trackbacks

 1. Blogun üçüncü yılı « Bunu Sevdim
 2. Bu blogu beş yıldır seviyorum! Nasıl? | Bunu Sevdim
 3. Blogumun 8.yılı kutlu olsun <3 | Bunu Sevdim

Yorumunu sevdim

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: